CSS
Entes DG-10 Zaman Rölesi 220 / 230 VAC

Entes DG-10 Zaman Rölesi 220 / 230 VAC

İndirim : %35 2.630,00 TL 1.709,50 TL + Kdv : 341,90 TL
Ürün Kodu  : DG-10
Marka          : Entes
Model          : DG Serisi
+
Alt
Sınır
Üst
Sınır
Havale
İskonto
Havale
iskontolu
Kart
İskonto
Kart
İskontolu
  • Zaman Rölesi 220 / 230 VAC

DG-10 & DG-60 zaman röleleri, düşmede gecikmeli zaman fonksiyonu ile otel odalarındaki havalandırma fanlarının veya kartlı sistemle çalışan aydınlatmaların çalışma süresinin ayarlanması gibi endüstriyel uygulamalar için çözümler sunar. DG-10 zaman rölesi 0.6 saniye – 10 dakika ve DG-60 zaman rölesi 1 saniye – 60 dakika arasında ayarlanabilen zaman aralığı ile kontrol imkanı sağlar. Cihaz üzerinde bulunan bilgilendirme LEDleri kullanıcıların cihaz durumuyla ilgili rahatlıkla bilgi edinmesini sağlar. 


220 / 230 VAC besleme gerilimi

• 0.6 sn – 10 dakika zaman aralığı (DG-10)

 1 sn – 60 dakika zaman aralığı (DG-60)

• IP20 koruma sınıfı

• 1 CO kontak çıkışı (16A, 4000 VA)

• Ray montaj

• -50C … 500C çalışma sıcaklığı


Entes zaman rölesi, endüstriyel otomasyon sistemlerinde kullanılan bir elektromekanik röle türüdür. Bu röleler, zaman tabanlı işlemleri gerçekleştirmek için kullanılır.

Zaman röleleri, belirli bir süre boyunca açık veya kapalı kalması gereken devreleri kontrol etmek için kullanılır. Bu süre genellikle saniyelerden saatlere kadar değişebilir. Entes zaman röleleri, bu işlevi diğer rölelerden daha doğru bir şekilde yerine getirir.


Entes zaman röleleri, ayarlanabilir bir zamanlayıcıya sahiptir ve bu sayede belirli bir süre boyunca devrenin açık veya kapalı kalmasını sağlayabilirler. Bu röleler, elektrikli motorlar, pompa sistemleri, aydınlatma sistemleri ve diğer endüstriyel uygulamalar gibi birçok alanda kullanılabilirler.

Entes zaman röleleri, birçok farklı özellik ve kapasitelerde mevcuttur. Bazıları tek fazlı uygulamalar için uygunken, diğerleri üç fazlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Ayrıca, farklı giriş gerilimleri, kontaktör sayısı ve çıkış tipleri gibi farklı seçenekler de mevcuttur.


Entes zaman röleleri, endüstriyel otomasyon sistemlerinde yaygın olarak kullanılan önemli bir elemanlardır. Bu röleler, sistemlerin doğru ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için kritik bir rol oynarlar.  • entes zaman rölesi, entes zaman rölesi fiyatları, entes ac zaman rölesi, entes dc zaman rölesi, zaman rölesi direnci, DC zaman rölesi
  • entes epm kullanım kılavuzu, Kontak Çıkışlı zaman rölesi, entes epm-4c ayarları, zaman rölesi bağlantı şeması, entes ürünleri, entes elektronik,
  • entes pratiktedarik fiyatları, ac ölçüm yapan zaman rölesi, zaman rölesi nedir, ac amper ölçümü, akım ölçer, Setpointli zaman rölesi, elektronik zaman rölesi, epm 4a, pratiktedarik zaman rölesi fiyatları